Totalizators internetā – Biežāk uzdotie jautājum

Jaunajiem totalizatoru dalībniekiem derību pasaule varētu šķist neskaidrību pilna un pat sarežģīta, taču, tā nebūt nav. Zemāk piedāvājam ieskatu populārākajos jautājumos, kas parasti tiek uzdoti saistībā ar derībām, totalizatoriem un bukmeikeriem.

Vai derības ir domātas tikai profesionāļiem?

Protams, ka nē! Jums nav jābūt sporta ekspertam un vēl mazāk ekspertam derībās. Viena no labākajām derību pusēm ir tā, ka šajā izklaidē ir ļoti viegli iesaistīties un to izprast laika gaitā, lai gūtu prieku. Taču, izredzes laimēt palielinās tad, ja likmes liekat uz sporta veidu, par kuru zināt kaut ko vairāk nekā tikai sportistu vārdus.

Vai var gūt peļņu no derībām?

Protams, totalizatori un totalizators internetā ir veids kā pelnīt, ja jums ir zināšanas par likmju likšanu un derību slēgšanu, kā arī nedaudz dziļākas zināšanas par sporta veidu uz kuru liekat likmi.

Uz ko likt likmes un slēgt derības?

Totalizators internetā ir pieejams ļoti daudz un dažādiem sporta veidiem un, atsevišķās reizēs, arī kultūras un politikas notikumiem. Ja runājam par sportu, tad neatradīsiet sporta veidu, uz kuru nebūtu iespējams uzlikt likmi, ja ne Latvijas bukmeikeru saitos, tad ārzemju noteikti.

Cik lielu likmi likt?

Šis noteikti ir ļoti individuāls aspekts. Summa ir atkarīga no katra derību slēdzēja individuāli, taču, summai nekad nevajadzētu būt lielākai par tādu, kādu esat gatavs zaudēt. Noteikts spēles budžets un treniņš noteikti būs labi sabiedrotie, kad runa ir par veidu, kā palielināt ienākumus no derībām.

Vai eksistē sporta veids, uz kuru vislabāk likt likmes?

Uz šo jautājumu nav pareizu atbilžu. Ja esat basketbola fans, tad liekat likmes uz to, ja patīk hokejs, tad uz hokeju. Vissaprātīgāk ir likt likmes uz tiem sporta veidiem, par kuriem kaut ko zināt un jūtaties ērti savas zināšanas izaicināt liekot uz tām likmi derībās.

Kā uzlabot savas derību slēgšanas prasmes?

Nav viena noteikta veida kā uzlabot savas derību slēgšanas prasmes. Ir daudz dažādu lietu no kurām un kuras mācīties, lai ienākumi no derībām kļūtu regulāri, turklāt, tās nav tālu jāmeklē – interneta vide ir pilna ar dažādiem padomiem, gan latviešu, gan ārzemju saitos, turklāt, tie pieejami pilnīgi bez maksas, kas ir liels pluss!

Vairāk lasiet- https://www.optibetsports.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *