Populārākās pieļautās kļūdas pokerā

Neviens nav ideāls un kļūdas mēdz pieļaut gan pieredzējuši pokera spēlētāji, gan, pavisam noteikti arī iesācēji, kuri tikai sāk savu ceļu šajā kāršu spēles pasaulē. Kamēr dažādas kļūdas un neuzmanība iesācējiem rada rūdījumu un pieredzi par to, kā spēle būtu pareizi spēlējama, tikmēr profesionāļiem kļūdas un neuzmanība spēlē var maksāt diezgan dārgi, jo parasti uz spēles tiek liktas visai nopietnas naudas summas. Mūsdienās vispopulārākais veids, kā spēlēt pokeru, ir tiešsaistē. Zemāk neliels ieskats tajā, kādas tad ir populārākās pokera spēlētāju kļūdas, no kurām būtu ieteicams izvairīties tieši iesācējiem.

Stratēģijas.

Pokerā spēlēšanas stratēģijas nosaka ļoti daudz ko, jo spēle norisinās pret citiem spēlētājiem, kuri, atklājot citu spēlētāju spēlēšanas stratēģiju, veiksmīgi to izmanto savā labā. Ja esi izvēlējies izkopt savu spēlēšanas stilu, tad laiku pa laikam pieļauj izņēmumus un izdari ko negaidītu, tiesa gan, riskēt ar All in, lai pārsteigtu savus pretiniekus, vajag tikai reizēs, kad esat pārliecināts, ka partiju uzvarēsiet.

Emocijas

Emociju izrādīšana ir izteikta kļūda tiem, kuri spēlēt sākuši ir nesen. Vislabāk emocijas otrā spēlētājā ir iespējams nolasīt tad, ja tiek spēlēts aci pret aci, taču arī tiešsaistē zinoši spēlētāji var tās nolasīt, pamatojoties uz to, kā tiek izspēlētas partijas, piemēram, kā tiek liktas likmes katrā no spēles daļām.

Maldīga ticība laimei

Protams, katram pokera spēlētājam ir gadījušās reizes, kad izkrīt kārts, uz ko ir likta cerība, taču procentuālā statistikas iespēja, ka tas varētu notikt, ir ļoti niecīga. Ticēšana laimes mātei ir tipiska iesācēju kļūda, jo pokers ir spēle, kurā lielāko daļu veiksmes nosaka matemātika, stratēģija un zināšanas.

Spēlēšana ar vājām kārtīm

Viena no tipiskākajām iesācēju kļūdām ir tā, ka tiek izspēlētas VISAS partijas, pat tās, kurās ir acīmredzams, ka uzvara netiks iegūta. Pieredzējuši pokera spēlētāji parasti nosaka to, cik un kādas partijas tiks izspēlētas. Ja Jums ir izdalīts 2 un 7, un neviens līdz flopam likmes neceļ, var paskatīties kādas kārtis tiks izdalītas galdā, taču, likt likmes, ja vērtīgu kombināciju nav un kārtis kopā ar rokās esošajām veido tikai augstāko kārti, ar saviem spēles naudas līdzekļiem nav vērts riskēt.

Ņemot vērā šos padomus, ir iespējams uzlabot savu spēlēšanas pieredzi un iemaņas, kas noteikti palīdzēs iegūt lielākus laimestus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *