Pokers, matemātika un izredzes uzvarēt

Daudzus cilvēkus biedē matemātika, jo īpaši, ja to izmanto pie pokera galda. Tas nav kaut kas no kā jābaidās, jo tas ir tikai vēl viens faktors, kas palīdzēs jums pieņemt vairāk informētu lēmumu par labu sev. Pokera spēlētāji, lai arī šķiet ļoti pašpārliecināti, baidās no daudz kā, arī no tā, ka varētu zaudēt.

Ticiet, arī šķietami vismierīgākais un pārliecinātākais pokera spēlētājs pie galda, patiesībā baidās zaudēt. Un tas ir tikai normāli, jo jebkurš pokera spēlmanis kādreiz zaudē, pat labākais. tas ir neizbēgami. Iemesls tam ir gaužām elementārs – pokers ir spēle, kuras rezultātu lielā mērā ietekmē laime un liktenis. Vidēja mēroga pokera spēlmanis var stāties pret pasaules čempionu pokerā un viņu apspēlēt, paņemot visus viņa čipus. Prasmes, protams, aug tikai ar treniņu un smagu darbu, tādēļ arī profesionāļus dēvē par profesionāļiem. Sliktās dienas var gadīties mums visiem, arī pro pokera spēlētājiem, bet viņu kopējā statistika un uzvaras arī padara viņus pārākus par amatieriem.

Pārāk nepieķerieties savām kārtīm.

Viena no lielākajām amatieru problēmām ir tā, ka vienmēr tiek izrādīta pārāk liela pieķeršanās dūžiem, it sevišķi situācijās, kad dīleris izliek galdā kārtis, kas citiem dod iespēju izveidot skaistu Flush vai Straight kombināciju. Der ielāgot, ka veiksmīgas un uzvaru nesošas kāršu kombinācijas ne vienmēr veidojas no kārtīm ar lielu vērtību. Protams, šīs kombinācijas ir vērtīgākas par citām, bet tikai gadījumos, ja citu spēlētāju kārtis ir gana spēcīgas. Jūs varat uzvarēt ar trīs desmitniekiem, jo citiem spēlētājiem ir bijis tikai kāds pāris vai vispār nekādas vērtības kāršu kombinācija.

Statistika rāda, ka divus dūžus pirmajā reizē dīleris izdala vienu reizi 220 gājienus. Skaidrs, ka neviens negribēs gaidīt vēl 220 gājienus, lai tas notiktu atkal tādēļ mēģina no sev rokās esošās kāršu kombinācijas izspiest vislielāko labumu. Bet tas visbiežāk neizdosies. Nevajag aizmirst arī to, ka spēcīgas kāršu kombinācijas veidojas no kārtīm, kas ir spēlētājam rokās apvienojumā ar tām, kas ir izdalītas galdā. Ja jums rokās ir divi dūži, un galdā tiek izdalīti vēl pāris ar vienādām kārtīm, tad Jūsu kombinācija ir divi pāri, kamēr citiem ir iespējas uz daudz spēcīgākām kombinācijām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *