Futbols online

14. jūnijā sākas FIFA pasaules kauss, kas šogad norisinās Krievijas Federācijā. Skaidrs, ka šis ir viens no populārākajiem un aktuālākajiem sporta notikumiem visā pasaulē, uzreiz aiz Olimpiskajām spēlēm.

Saprotams, ka lielākā daļa karstāko futbola līdzjūtēju spēles garšu centīsies izjust ar TV vai interneta translāciju palīdzību, jo, lai arī Krievijas Federācija ir viena no pasaules lielākajām teritorijām, visus pasaules futbola fanus tā uzņemt nevar, kaut vai tā iemesla dēļ, ka stadionos sēdvietu skaits ir vidēji 45 000, lielākajos sasniedzot 67 000 un pat 80 000.

Ko darīt tiem, kuri palikuši mājās, taču, joprojām vēlas sekot līdzi futbola mačiem? Ir vairākas iespējas:

  • iepazīties ar TV programmu, jo aktuālākās spēles ar favorītkomandu dalību, noteikti tiks translētas visos pasaules lielākajos sporta kanālos;
  • Izvēlēties iespēju spēles skatīties tiešsaistes translācijās (futbols online servisos), ko nodrošina gan dažādi maksas, gan bezmaksas servisi;
  • sekot līdzi aktuālākajiem rakstiem aktīvākajās sporta tiešsaistes vietnēs, jo teksta tiešraides pēdējos gados ir guvušas plašu popularitāti ne tikai saistībā ar sportu, bet arī ar kultūras un politisko notikumu atspoguļošanu.

Spēļu grafiks

Saprotams, ka spēļu grafiki var mainīties un tos var ietekmēt daudz kas, arī laikapstākļi, taču, pašlaik ir skaidrs, ka rītdien visa pasaule varēs vērot Atklāšanas ceremoniju, kas norisināsies Maksavas Lužņiku stadionā, kurā klātienē atklāšanas ceremoniju varēs vērot 80 000 skatītāju. Pēc tam norisināsies pirmā A grupas spēle, kurā cīnīsies Krievija pret Sauda Arābiju. 15. jūnijā Ēģipte cīnīsies pret Urugvaju, Maroka pret Irānu un Portugāle pret Spāniju.

16. jūnijā varēsim vērot spēles, kurās spēlēs Francija pret Austrāliju, Argentīna pret Islandi, Peru pret Dāniju un Horvātija pret Nigēriju.

Spēļu grafiki pagaidām ir saplānoti līdz 28. jūnijam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *