Vieglā klasika – Starburst

Lipīga melodija, koši dimantiņi un lielas iespējas laimēt – tā īsumā varētu raksturot spēli Starburst, kas ir aizrāvusi ne vienu vien spēlētāju. Varbūt saldi meldiņi un koši akmentiņi jums nešķiet nekas īpašs, tāpēc likumsakarīgs rodas jautājums – kāpēc šī spēle vispār ir populāra? Lūk, dažas no atbildēm.

  • Pirmkārt, šo spēli ir ļoti viegli saprast un spēlēt. Tas ir ideāls variants, kad vienkārši vēlaties atslēgt domas no simtiem sarežģītu lietu un neatrisināmu problēmu – spēlē Starburst viss ir viegli, koši un vienkārši. Mūsdienās patiesībā tā ir liela vērtība.
  • Otrkārt, spēļu automātos mēdz būt tā saucamie “Wild” simboli, kas dod kādu bonusu, bet dažādiem automātiem arī šie bonusi mēdz atšķirties. Nu lūk, šajā spēlē “Wild” simbols ir ļoti dāsns un dod daudz – piemēram, tas ir aktīvs nākamos trīs griezienus. Vēl labi ir tas, ka kombinācijas var lasīt no visām pusēm.
  • Treškārt, šī spēle ir lieliski pielāgota visdažādākajām ierīcēm. Starburst būs aizraujoši un ērti spēlēt gan vecajā, labajā datorā, gan smalkā viedtālrunī vai ērta izmēra planšetē – izvēle paliek jūsu pašu ziņā, jo spēle darbosies vienlīdz kvalitatīvi visos gadījumos.
  • Ceturtkārt, būsim godīgi, šī spēle ir visur! Iespējams, ka nav vispār neviena tiešsaites kazino, kur nebūtu iespējams spēlēt Starburst! Un, ja kaut kas tik bieži parādās acu priekšā, gribot negribot, jūs vienā brīdī iekritīsiet ziņkāres valgos un šo spēli pamēģināsiet. Tālāk jau ir āķis lūpā – kas pamēģina vienreiz, tas visticamākais uzspēlēs Starburst arī vēl kādu reizi.
  • Piektkārt, vēl viens aspekts, kas nostrādā kā mušpapīrs, ir tas, ka šo spēli iespējams sākumā izmēģināt bez maksas. Tā ir iespēja iepazīt Starburst spēli, netērējot ne centa. Un tad jūs saprotat, ka spēle tiešām ir viegla un laimēt nav grūti, tāpēc sāk jau vilināt apsolītie lielie naudas laimesti, pie kā iespējams tikt, ja spēlējat par naudu… Vai vienmēr pie tām milzīgajām naudām ir tik viegli tikt – tas ir cits jautājums, bet mazāki laimesti gan mēdzot gadīties diezgan bieži!