Totalizatori Latvijā.

Totalizatori Latvijā ir tikpat populāri kā totalizatori visur citur pasaulē. Latvijā ir iespējams piedalīties totalizatoros, kas, galvenokārt, tiek rīkoti dažādām sporta spēlēm, taču, ja ir kāds populārs kultūras notikums, piemēram dziesmu konkursi un tamlīdzīgas aktivitātes, totalizatori var tikt rīkoti arī tādos gadījumos.

Totalizatoros ir iespējams piedalīties gan bukmeikeru kantoros uz vietas, gan internetā. Internetā parasti valda mierīgāka gaisotne un ir iespējams ar mierīgu prātu aplūkot, apdomāt un izpētīt kas un kā notiek, lai pēc tam būtu skaidra likmju likšanas sistēma. Piebildīsim, ka katram bukmeikeram tā var atšķirties ar kādām niansēm. Latvijā ir pieejami arī Eiropas lielākie totalizatori, kuros var piedalīties jebkurš interesents.

 

Kā labāk likt likmes?

Pastāv divu veidu spēlētāji, kas parasti piedalās totalizatoru likmju likšanā. Vieni likmes liek uz labu laimi, citi pēta statistiku un citus aspektus, kas palīdz izlemt par labu vienai vai otrai likmei. Teikt, ka viens vai otrs likmju likšanas veids ir pareizāks par otru, ir aplami. Katrs pieturas pie tādas stratēģijas, kas pašam ir tuvāka un nes jebkāda veida augļus. Stratēģi nejaušos likmju licējus sauks par nenopietniem spēlētājiem, savukārt tie, kuri likmes liek bez stresa, stratēģus par fanātiem. Atgādināsim, ka abas puses vieno viens hobijs un nav pamata iespringt un noniecināt otras puses taktiku. Ieteicams likmes vislabāk ir likt uz tiem sporta notikumiem, kurus pārzinat vislabāk.

 

Kā izvēlēties totalizātoru rīkotājus?

Viens no veidiem, kā izvēlēties sev piemērotu totalizatoru rīkotāju, ir sākotnēji izmantot vairāku pakalpojumus, lai saprastu atšķirības. To var darīt gan uz vietas, gan internetā, lai gan daudzi, kuri izmēģinājuši tiešsaistes bukmeikeru pakalpojumus, pie tā arī paliek. Latvijā vispopulārākie ir Optibet, Olybet un Synottip totalizatoru rīkotāji. Arī Betsafe un Unibet ir nereta izvēle starp tiem, kuri vēlas piedalīties kādā totalizatorā. Optibet ir Latvijā pirmais uzņēmums, kas saņēma azartspēļu rīkotāja licenci un drīkst rīkot totalizatorus.

 

Meklējot sev piemērotu interneta bukmeikeru vietni, iesakām pievērst uzmanību tam, vai ir iespējams iepazīties ar uzņēmēja un vietnes drošības protokoliem un, vai ir derīga licence darbībai Latvijā un Eiropas Savienībā. Ja ar šiem diviem punktiem viss ir kārtībā, tad skaidrs, ka vietne darbojas legāli un nevajadzētu būt problēmām ne ar iemaksu veikšanu, ne laimestu saņemšanu.