Sporta likmes – mīti un patiesība!

Pirms jauna hobija sākšanas, cenšamies uzzināt par to visu no A līdz Z, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu un būtu visam sagatavojušies. Tas pats ir attiecināms arī uz azartspēlēm, tai skaitā sporta likmēm.

Dzīvojot informācijas laikmetā, varam atrast jebkāda veida informāciju par gandrīz visu, kas vien ienāk prātā, bet bieži vien daļa no šīs informācijas ir pilnīgi aplama vai ar aplamām niansēm un rezultātā no iegūtās informācijas nav nekāda jēga. Zemāk piedāvājam iepazīties ar dažiem mītiem un patiesībām, kas atklāj šo to par to, kā sporta likmes funkcionē, kā labāk piedalīties derībās un, no kā pavisam noteikti būtu jāizvairās.

 

Patiesība.

  1. Likmju budžets jāizvēlas rūpīgi, lai no tā neciestu pārējās finanses. Sporta likmes tiek pieskaitītas pie azartspēlēm, kas nozīmē, ka tās var viegli ievilkt savā varā, taču izmantojot vēsu prātu tas var kļūt par peļņu nesošu hobiju
  2. Sākt dalību sporta totalizatoros ir viegli: iesākumā nosaki savu spēles budžetu, tad izvēlies uz ko liksi likmi, reģistrējies kādā bukmeikeru online vietnē, izpēti, kādas izredzes uzvarēt vai zaudēt, izpēti informāciju par vienkāršām derībām un liec likmi. Atliek vien gaidīt rezultātu!
  3. Pāris reizes arī piedzīvosi zaudējumu. Tā tas ir un tā tas būs vienmēr, un tas ir tikai normāli.
  4. Pāris reizes arī uzvarēsi. Atceries, totalizators ir domātas izklaidei un atpūtai, nevis naudas pelnīšanai.

 

Mīti.

  1. Sporta likmju rezultāts ir laimes spēle. Nē! Tā nav gluži patiesība. Laimes spēle ir loterija, rulete vai kāda cita kazino spēle vai azartspēle. Sporta likmes šajā kategorijā neietilpst. Tas ir analītisks un izpētes pilns process, kam ar laimi 99% gadījumu nav nekāda sakara.
  2. Lai piedalītos derībās, jābūt matemātikas ģēnijam. Nē! Lai arī šajā procesā ir iesaistīta matemātika, ģenialitāte nav noteicošā. Pietiks ar pieņemamām matemātikas zināšanām un analītiskām spējām;
  3. Jo lielāka likme, jo lielāks potenciāls lielai izmaksai. Paskaidrosim – POTENCIĀLS. Liekot 100 Eiro uz to, ka uzvarēs mīļākā komanda, potenciāli var laimēt 500 eiro, taču pastāv risks, ka komanda zaudēs un nedabūsi neko.
  4. Tiešsaistes derības nav drošas. Arī šis ir mīts! Tiešsaistes bukmeikeru vietnes ir drošas un nav vajadzības šaubīties par to autentiskumu. Jāņem vērā, ka jau minētais fakts par izpēti ir patiess, tādēļ pirms derību slēgšanas pārliecinies vai lapa ir droša. Vislabāk sadarboties ar pazīstamiem bukmeikeriem un tad par savu datu un naudas drošību nebūs jāuztraucas.